www.Cruises in Turkey.com

 

Gemi Turları Rezervasyon için :

Tel :

0 256 618 25 15 / 15 45

Fax:

0 256 618 25 22
Cep: 0 555 992 10 50

info@cruisesinturkey.com


   

 

Miami Ofisimiz Hizmetinizdedir...

5*DLX NEHİR GEMİSİ SWISS TIARA ile
REN NEHRİ & 3 ÜLKE HOLLANDA - BELÇİKA - ALMANYA
Amsterdam(1)(*Marken&Volendam) - Antwerp(1)(*Brüksel&Brugge) - Rotterdam(*Den Hague&Delft) - Nijmegen - Düsseldorf - Köln(1) - Lüksemburg
Gemi (*) işareti ile belirtilen limanlara yanaşamamaktadır. (*) İşareti ile belirtilen şehir ve kasabalara ekstra tur ile gidilebilir veya misafirlerimiz kendi imkanları ile gidebilirler. Diğer limanlarda da ekstra turlar düzenlenmektedir.
01 ve 22 Temmuz 2017

22 Temmuz program Köln şehrinde bitmektedir

01. Gün                       İSTANBUL – AMSTERDAM (HOLLANDA)

01 Tem 2017 / Cmt    Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 04.30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları, TK 1951 numaralı seferi ile saat 07.00’da Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 09.40’da Amsterdam’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile nehir gemimize transfer. Gemimize varış ve kabinlerin dağılımı sonrası serbest zaman (Gemiye Check-in 15.00'da başlamaktadır). Gemimiz bu gece Amsterdam limanında demirli kalacak.

Gün    Tarih              Liman                         Ülke                                  Varış          Hareket

 02    02 Tem 2017    Amsterdam (*Marken & Volendam)  Hollanda       -                17.00

 03    03 Tem 2017    Antwerp (*Brüksel)    Belçika                               09.30    Geceleme 
 
04       04 Tem 2017
  Antwerp (*Brugge)    Belçika                                  -              16.30

05       05 Tem 2017 Rotterdam (*Den Hague & Delft) Hollanda            03.00         18.00

 06       06 Tem 2017 Nijmegen                    Hollanda                              02.30        14.00

 07       07 Tem 2017 Düsseldorf                   Almanya                              02.00        10.30

                                  Köln                                                                      15.30    Geceleme   

08. Gün                       KÖLN - LÜKSEMBURG - İSTANBUL

08 Tem 2017 / Cmt    Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Lüksemburg Havalimanına transfer (200 km). Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1354 numaralı seferi ile saat 12.35’de İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat ile 16.50’de varış ve turumuzun sonu.

 

 

 
    Rezervasyon Talebi >    
 

 

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)

Dış Kabin - 14m2

999 Euro

Üç Kişilik Dış Kabin 3.Kişi Fiyatı - 17m2

399 Euro

Orta Kat French Balkonlu Kabin - 14m2

1399 Euro

Üst Kat French Balkonlu Kabin - 14m2

1499 Euro

Orta Kat Süit Kabin - 17m2

1599 Euro

Üst Kat Süit Kabin - 17m2

1699 Euro

Single (Tek kişi) farkı Suite kabinlerde %90, diğer kabinlerde %70

     İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

Liman Vergisi

150 Euro

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası

150 Euro

Gemi Bahşişleri

(Oda Hesabınıza eklenecektir) 77 Euro

 Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir. 
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.
 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER

* Türk Havayolları ile İstanbul(Atatürk)- Amsterdam //Lüksemburg - İstanbul(Atatürk) arası ekonomi sınıfı uçuşlar
* 5* Dlx Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama
(Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
* Gemide canlı müzik eşliğinde eğlence ve aktiviteler
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak toplamda kişi başı 77 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı ve liman vergileri
* Yurtdışı çıkış fonu
* Schengen vize ücreti ve takibi

 

MS SWISS TIARA GEMİSİ ÖZELLİKLERİ
2007 yılında seferlerine başlayan gemi 2013 senesinde tamamen renove edilmiştir. Uzunluğu 110m, genişliği 11,40m, yüksekliği 5,85m ve toplam 3 katlı olan gemide 75 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 153 olarak belirlenmiştir. Dış ve French Balkonlu kabinler 14m2, Üç kişilik dış kabin ve Suite kabinler ise 18m2 büyüklüğündedir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. (Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır). Yaklaşık 40 güler yüzlü personelin sizlere hizmet vereceği gemide ayrıca Resepsiyondan rezervasyon yaparak ücretsiz Sauna, Buhar odası, Solarium odası gibi imkanlardan faydalanabilirsiniz. Geminin en üst katı olan Sun Deck’te ücretsiz Zumba ve Fitness dersleri ile güne başlayabilir ve yine ücretsiz olarak güneşlenme şezlongları ve jakuzi havuzu ile nehrin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Geminin en alt katındaki Restoran bölümünde sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi dilediğiniz masada alabilirsiniz. (Nehir gemilerindeki konsept gereğince restoranda masa rezervasyonu yapılamamaktadır). Geminin arka kısmında sizler için hazırlanmış olan Lido Bar bölümünde iskambil oyunları, tavla ve okey gibi oyunlar ile boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Geminin giriş kısmında bulunan Lounge bölümünde ise lokal gösteriler, nehirler ile ilgili sunumlar, canlı bingo oyunu, ‘’Hoş Geldiniz’’ ve ‘’Veda kokteyl’i’’ gibi organizasyonlar, ‘’Çay & Kahve saati ikramı’’ gibi etkinlikleri takip edebilirsiniz. Ayrıca her gece kabinlerinize gönderilen Türkçe bilgilendirme sayesinde bir sonraki günün programını kolaylıkla takip edebilirsiniz.NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;
*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Estamos Travel - www.cruisesinturkey.com sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Estamos Travel - www.cruisesinturkey.com programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehir turları içeriği ve saatleri gemi şirketi tarafından belirlenmekte olup, tur esnasında gemiden ayrılış ve dönüş saatleri ayrıca bildirilecektir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması gibi force major durumlarından Estamos Travel - www.cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Estamos Travel - www.cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 1 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Estamos Travel - www.cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.
 

 

 

Türkiye Ofis Adresi : Türkmen Mah. Tümen Sok. No:1 A Blok. Kapı No:1 Daire:3, , Kuşadası , Türkiye
Tel : +90 256 618 25 15      Fax : +90 256 618 25 22                  e-posta:
info@cruisesinturkey.com

Copyright © 2007 Cruises in Turkey | Powered by Projeweb