www.Cruises in Turkey.com

 

Gemi Turları Rezervasyon için :

Tel :

0 256 618 25 15 / 15 45

Fax:

0 256 618 25 22
Cep: 0 555 992 10 50

info@cruisesinturkey.com


   

 

Miami Ofisimiz Hizmetinizdedir...

MSC MAGNIFICA ile DÜNYA GEMİ TURU

CENOVA HAREKETLİ - 118 GECE

05/01/2019

ONLY CRUİSE PROGRAM

   
 

Gün Tarih Liman Varis Hareket
Sat 05/01/2019 Genoa, Italy - 18:00
Sun 06/01/2019 Marseille, France 08:00 18:00
Mon 07/01/2019 BARCELONA,SPAIN 08:00 18:00
Tue 08/01/2019 Denizde Seyir - -
Wed 09/01/2019 Malaga, Spain 08:00 18:00
Thu 10/01/2019 Denizde Seyir - -
Fri 11/01/2019 Funchal, Portugal 08:00 18:00
Sat 12/01/2019 Denizde Seyir - -
Sun 13/01/2019 Denizde Seyir - -
Mon 14/01/2019 Denizde Seyir - -
Tue 15/01/2019 Denizde Seyir - -
Wed 16/01/2019 Denizde Seyir - -
Thu 17/01/2019 Philipsburg, St. Maarten 08:00 18:00
Fri 18/01/2019 Charlotte Amalie,Virgin Island 08:00 18:00
Sat 19/01/2019 San Juan, Puerto Rico 07:00 18:00
Sun 20/01/2019 Denizde Seyir - -
Mon 21/01/2019 Willemstad, Curacao 08:00 18:00
Tue 22/01/2019 Oranjestad, Aruba 08:00 18:00
Wed 23/01/2019 Santa Marta, Colombia 08:00 18:00
Thu 24/01/2019 Cartagena, Colombia 07:00 17:00
Fri 25/01/2019 Cristobal, Panama 09:00 18:00
Fri 25/01/2019 CTB-Panama Canal, Panama 20:30 20:30
Sat 26/01/2019 BLB-Panam Canal, Panama 17:00 17:00
Sun 27/01/2019 Denizde Seyir - -
Mon 28/01/2019 Puntarenas, Costa Rica 07:00 17:00
Tue 29/01/2019 Corinto, Nicaragua 09:00 18:00
Wed 30/01/2019 Puerto Quetzal, Guatemala 09:00 19:00
Thu 31/01/2019 Denizde Seyir - -
Fri 01/02/2019 Denizde Seyir - -
Sat 02/02/2019 Puerto Vallarta, Mexico 07:00 16:00
Sun 03/02/2019 Cabo San Lucas, Mexico 09:00 16:00
Mon 04/02/2019 Denizde Seyir - -
Tue 05/02/2019 San Diego, United States 09:00 20:00
Wed 06/02/2019 Los Angeles, United States 09:00 23:59
Thu 07/02/2019 Los Angeles, United States 00:01 19:00
Fri 08/02/2019 Denizde Seyir - -
Sat 09/02/2019 San Francisco, United states 07:00 23:59
Sun 10/02/2019 San Francisco, United states 00:01 NaN:NaN
Mon 11/02/2019 San Francisco, United states 00:01 18:00
Tue 12/02/2019 Denizde Seyir - -
Wed 13/02/2019 Denizde Seyir - -
Thu 14/02/2019 Denizde Seyir - -
Fri 15/02/2019 Denizde Seyir - -
Sat 16/02/2019 Hilo, Hawaii 08:00 18:00
Sun 17/02/2019 Honolulu, Hawai 08:00 23:59
Mon 18/02/2019 Honolulu, Hawai 00:01 18:00
Tue 19/02/2019 Denizde Seyir - -
Wed 20/02/2019 Denizde Seyir - -
Thu 21/02/2019 Denizde Seyir - -
Fri 22/02/2019 Denizde Seyir - -
Sat 23/02/2019 Denizde Seyir - -
Sun 24/02/2019 Papeete, Tahiti 08:00 23:59
Mon 25/02/2019 Papeete, Tahiti 00:01 18:00
Tue 26/02/2019 Moorea, French Polynesia 08:00 18:00
Wed 27/02/2019 Bora-Bora, French Polynesia 08:00 18:00
Thu 28/02/2019 Denizde Seyir - -
Fri 01/03/2019 Denizde Seyir - -
Sat 02/03/2019 Pago Pago,American Samoa 08:00 18:00
Sun 03/03/2019 Denizde Seyir - -
Mon 04/03/2019 Apia, Western Samoa 08:00 18:00
Tue 05/03/2019 Denizde Seyir - -
Wed 06/03/2019 Nuku'alofa, Tonga 08:00 18:00
Thu 07/03/2019 Denizde Seyir - -
Fri 08/03/2019 Lautoka, Fiji Island 08:00 18:00
Sat 09/03/2019 Suva, Fiji Island 08:00 18:00
Sun 10/03/2019 Denizde Seyir - -
Mon 11/03/2019 Denizde Seyir - -
Tue 12/03/2019 Bay of Islands, New Zealand 08:00 18:00
Wed 13/03/2019 Auckland, New Zealand 09:00 23:59
Thu 14/03/2019 Auckland, New Zealand 00:01 18:00
Fri 15/03/2019 Denizde Seyir - -
Sat 16/03/2019 Denizde Seyir - -
Sun 17/03/2019 Denizde Seyir - -
Mon 18/03/2019 Sydney, Australia 08:00 23:59
Tue 19/03/2019 Sydney, Australia 00:01 18:00
Wed 20/03/2019 Denizde Seyir - -
Thu 21/03/2019 Melbourne, Australia 08:00 23:59
Fri 22/03/2019 Melbourne, Australia 00:01 18:00
Sat 23/03/2019 Denizde Seyir - -
Sun 24/03/2019 Denizde Seyir - -
Mon 25/03/2019 Denizde Seyir - -
Tue 26/03/2019 Fremantle, Australia 08:00 22:00
Wed 27/03/2019 Denizde Seyir - -
Thu 28/03/2019 Denizde Seyir - -
Fri 29/03/2019 Denizde Seyir - -
Sat 30/03/2019 Denizde Seyir - -
Sun 31/03/2019 Denizde Seyir - -
Mon 01/04/2019 Singapore,Singapore 07:00 23:59
Tue 02/04/2019 Singapore,Singapore 00:01 17:00
Wed 03/04/2019 Port Klang, Malaysia 07:00 18:00
Thu 04/04/2019 Phuket, Thailand 13:00 23:59
Fri 05/04/2019 Phuket, Thailand 00:01 18:00
Sat 06/04/2019 Denizde Seyir - -
Sun 07/04/2019 Denizde Seyir - -
Mon 08/04/2019 Colombo, Sri Lanka 07:00 20:00
Tue 09/04/2019 Denizde Seyir - -
Wed 10/04/2019 Male, Maldives 08:00 23:59
Thu 11/04/2019 Male, Maldives 00:01 16:00
Fri 12/04/2019 Denizde Seyir - -
Sat 13/04/2019 Denizde Seyir - -
Sun 14/04/2019 Denizde Seyir - -
Mon 15/04/2019 Dubai,U.Arab Emirates 10:00 23:59
Tue 16/04/2019 Dubai,U.Arab Emirates 00:01 23:00
Wed 17/04/2019 Abu Dhabi,U.Arab Emirates 08:00 20:00
Thu 18/04/2019 Khasab,Oman 08:00 18:00
Fri 19/04/2019 Muscat, Oman 08:00 18:00
Sat 20/04/2019 Denizde Seyir - -
Sun 21/04/2019 Denizde Seyir - -
Mon 22/04/2019 Denizde Seyir - -
Tue 23/04/2019 Denizde Seyir - -
Wed 24/04/2019 Denizde Seyir - -
Thu 25/04/2019 Aqaba, Jordan 08:00 19:00
Fri 26/04/2019 Suez Canal Transit, Egypt 18:00 18:00
Sat 27/04/2019 Suez Canal Transit, Egypt 17:00 17:00
Sun 28/04/2019 Denizde Seyir - -
Mon 29/04/2019 Heraklion, Greece 08:00 18:00
Tue 30/04/2019 Denizde Seyir - -
Wed 01/05/2019 Messina, Italy 08:00 14:00
Thu 02/05/2019 Civitavecchia, Italy 08:00 19:00
Fri 03/05/2019 Genoa, Italy 08:00 -

 

Programda belirtilen fiyatlar başlangıç fiyatları olup doluluk oranına göre artış gösterecektir.
 

 KİŞİ BAŞI - EURO 05.01.2019
İÇ Bella 11.899 €
Fantastica 12.999 €
DIŞ Bella (görüş engelli) 13.699 €
Fantastica 15.299 €
BALKONLU Bella 17.899 €
Fantastica 19.399 €
Tek Kişi Farkı (Tüm Kategorilerde) sorunuz
Yetişkin 3. & 4. Kişi (Bella)  sorunuz
Yetişkin 3. & 4. Kişi (Fantastica)  sorunuz
Liman Vergileri 
İLAVE EDİLECEKTİR
580 €




*** MSC VOYAGERS CLUB İNDİRİMİ ***

MSC Voyagers club üyelerimizin ONLY CRUİSE yaptıkları rezervasyonlarda, kendileri ve aynı kabinde konakladıkları kişiler için, %5 indirim uygulanmaktadır.
İndirim vergi hariç tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

 

Uçak bileti, transfer, rehberlik hizmeti ve sigorta hariç

 Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir. 
Fiyatlandırma sabit değildir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

Bu tur için Shengen vizesi gerekmektedir.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
*Msc Magnifica gemisinde 118 gece 119 gün konaklama.
*Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.
*Gemideki her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar.


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Liman Vergileri
*Uçak bileti
*Havaalanı-Liman- Havaalanı Transferler
*Havaalanı Vergileri
*Türkçe rehberlik hizmeti
*Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (sadece Türk vatandaşları için geçerlidir) (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %22, vize reddi durumunda % 25 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
*Gemide alınacak olan alkollü ve alkolsüz içecekler.
*Kişisel harcamalar (telefon, internet, kuru temizleme, doktor vs)
*Gerekli tüm vizelerin ücreti ve takibi
*Gemi personel servis ücreti
*Limanlardaki Ekstra Turlar
*Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

Önemli : 10 yıldan eski olmasına rağmen halen süresi olan yeşil pasaportların 24 Kasım 2015 tarihine kadar kullanabileceği öngörülse de bu tip pasaportların bazı ülkelere girişi engellenmektedir.Seyahat öncesi gideceğiniz ülkenin ilgili Konsolosluk ve Büyükelçiliklerine danışılmasını tavsiye ederiz.

 


YOLCU BİLGİLERİ
Kayıt aşamasında yolcuların Adı, Soyadı, Doğum tarihi, TC Kimlik Numarası, Cep Telefon Numarası, E-mail adresi,Pasaport numarası, pasaport veriliş ve geçerlilik tarihi, acil durumda iletişime geçilmesi gereken kişi isim ve telefon numarası bilgileri alınması zorunludur . Bu bilgilerin eksik kalması durumunda cruise bileti basımı gerçekleşememektedir.


NOTLAR VE BİLİNMESİ GEREKENLER
Fiyat tablosunda belirtilen fiyatlar 2 kişilik kabinlerde kişi başı fiyatlardır.  liman vergileri hariç
3. Kişi yetişkin ve çocuk fiyatları 2 yetişkinin yanında konaklayan kişiler için geçerlidir.
Programda belirtilen saatler MSC Cruise şirketinden alınmıştır. Tur esnasında oluşabilecek herhangi bir saat değişikliğinden acentemiz sorumlu değildir. MSC CRUISES liman ve saatlerde değişiklik yapma hakkını tur süresince saklı tutar.
Gemide EURO-USD geçmektedir. Gemideki yüksek kur farkından etkilenmemek için tura gitmeden önce temin edilmesini öneririz.
Gemiye giriş esnasında her kabinde en az 1 kişinin kredi kartı ibraz etmesi gerekmektedir. Gemideki olası harcamalarınız için  provizyon çekimi yapılacaktır.
Geminin kalkış saatine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. En geç gemi kalkış saatinden 1 saat önce gemiye giriş yapılması gerekmektedir.
İptal şartları toplam satış fiyatı üzerinden hesaplanacaktır.

 

 

 

 

Türkiye Ofis Adresi : Türkmen Mah. Tümen Sok. No:1 A Blok No: 1 Daire: 3  Kuşadası - Aydın / Türkiye
Tel : +90 256 618 25 15      Fax : +90 256 618 25 22                  e-posta:
info@cruisesinturkey.com

Copyright © 2007 Cruises in Turkey | Powered by Projeweb  Deniz NUR  Valentina NUR