www.Cruises in Turkey.com

 

Gemi Turları Rezervasyon için :

Tel :

0 256 618 25 15 / 15 45

Fax:

0 256 618 25 22
Cep: 0 555 992 10 50

info@cruisesinturkey.com


   

 

Miami Ofisimiz Hizmetinizdedir...

MSC YACHT CLUB AYRICALIĞINI KEŞFEDİN !
 


Kıyas kabul etmeyen bir Konfor
Comfort beyond compare
Mısır’dan gelen özel pamuklu çarşaflar üzerinde rahatlayın ve hafızalı köpükten oluşan şilteler üzerinde ve yastık menüsünden seçtiğiğiniz yastıklar ile eşsiz konforun tadını çıkarın. 24-saat butler hizmeti ile zevkin doruklarına çıkın, ücrete dahil mini bar ile kendinizi rahatlatın.

Geniş ekranlı TV ile eğlencenin, panoramik pencere veya özel balkonunuzdan muhteşem manzaraların tadını çıkarın.

De Jorio Design International firmasının ünlü mimarları tarafından dizayn edilen her bir MSC Yacht Club suiti, İtalyan stilinin bir zaferidir, lüksü ve zenginliği seçkin özelliklerle birleştirmiştir.

Seçkin alışveriş ve sıradışı kara turları
Exclusive shopping and extraordinary excursions
MSC Yacht Club’ın özel hizmetlerinin tadını her an, her yerde çıkarın.

Örneğin, özel, açık olan saatlerin dışında gemideki mağazalarda alışveriş imkanının tadını, butler eşliğinde çıkarmak için rezervasyon yapabilirsiniz.

Ya da seçkin bir mücevher gösterim seansının tadını kendi suitinizin rahatlığında çıkarabilirsiniz.MSC Yacht Club’ın hizmete olan bağlılığı, amiral gemilerimizden limanlara uzanmaktadır, dünyayı aynı tarzla, kişiye özel, lüks ve konforlu bir şekilde keşfetmenizi sağlamaktadır.

MSC Yacht Club’ın hizmete olan bağlılığı, amiral gemilerimizden limanlara uzanmaktadır, dünyayı aynı tarzla, kişiye özel, lüks ve konforlu bir şekilde keşfetmenizi sağlamaktadır. Çözümlerimiz eşsizdir. Bir MSC Yacht Club üyesi olarak, sadece ilan edilmiş MSC kara turları ve rehberli turları değil, ayrıca size özel dizayn edilmiş kara turlarını da seçebilirsiniz, Butler ve Concierge ekibimizin kişisel önerilerinden yararlanarak her limandaki deneyiminizi garanti altına alabilirsiniz.


Yenilenme ve rahatlama için bir kutsal bir yer

Suitinizden sadece anlık mesafede bulunan İyileşme ve rahatlama dünyasına adım adın.

MSC Aurea Spa sakin bir mabet gibidir, kendinizi şımartabileceğiniz çok çeşitli canlandırıcı sağlık ve güzellik uygulamalarına sahiptir, aromaterapi ve Bali masajları bunlardan bazılarıdır. Bir MSC Yacht Club misafiri olarak, özel bir asansör sayesinde doğrudan ve gizli bir şekilde Spa’ya ulaşabilirsiniz, burada seçkin MSC Yacht Club masaj ve uygulama odasını bulacaksınız.

Gurme yemek deneyimi
Fine dining taken to a new high
Eşi benzeri olmayan ve mükemmel bir gastronomik seyahate kendinizi hazırlayın.

MSC Cruises kaliteli mutfağı ile ünlüdür, ve MSC Yacht Club anlayışlı misafirlerine zenginin de zengini anlayışını her gemide bulunan özel restoranlarında sunmaktadır.

Le Palmeraie restoranı MSC Preziosa, Le Muse restoranı MSC Divina, L’Étoile restoranı MSC Fantasia ve L’Olivo restoranı ile MSC Splendida gemisinde lezzetli, birinci sınıf sağlıklı ve toleranslı sofistike menüler sunmaktadır. MSC Yacht Club misafirleri en üst kalitede yemek zevkini, çok çeşitli lezzetleri ve tatları, açık oturumlarda sunmaktadır, böylelikle açık oturum ile istediğiniz saatte yemek yiyebilirsiniz.
Doğal olarak, gurme mutfağı bütün MSC Yacht Club alanlarında yanında dahil olan içecek hizmetiyle verilmektedir.


En yüksek hizmet standartları
Superlative standards of service
Gece gündüz hizmet dünyasına giriş yapın. Gece gündüz açık olan Concierge Resepsiyon ve 24 saat butler hizmeti sayesinde her ihtiyacınız anında giderilmektedir.

Butler garsonlarımız kendilerini size mümkün olan her şekilde hizmet etmeye adamışlardır.

Huzur için kişiye özel alanlar

Lüks konaklama ve eşsiz hizmetler sadece başlangıçtır. MSC Yacht Club muhteşem kişiye özel olanaklar sunmaktadır.

Örneğin şık Top Sail Lounge, panoramik muhteşem manzaralara sahip bir lounge ve restoran, One Pool Deck ise kendine ait özel yüzme havuzu, jakuziler, güneşlenme güvertesi ve bar içermektedir.

Saf ve seçkin bir sığınak
An exclusive haven of refinement

Gemi içinde bir gemi keşfedin. Seçkin ve kişiye özel seçeneklerin olduğu bir dünya. Lüks ve özel bir club içinde kendinizi rahat bırakın, çok fazla sayıda eğlence olanaklarına erişme imkanının tadını çıkarın. MSC Yacht Club’a hoşgeldiniz, diğerlerine benzemeyen bir cruise deneyimi.

MSC Yacht Club lüksünü şu gemilerde keşfedebilirsiniz:
MSC Preziosa, MSC Divina, MSC Splendida ve MSC Fantasia.
 


A Grubu Belge No: 5511

Türkiye Ofis Adresi : Türkmen Mah. Tümen Sok. No:1 A Blok No: 1 Daire: 3  Kuşadası - Aydın / Türkiye
Tel : +90 256 618 25 15      Fax : +90 256 618 25 22                  e-posta:
info@cruisesinturkey.com

Copyright © 2007 Cruises in Turkey | Powered by Projeweb  Deniz NUR  Valentina NUR