www.Cruises in Turkey.com

 

Gemi Turları Rezervasyon için :

Tel :

0 256 618 25 15 / 15 45

Fax:

0 256 618 25 22
Cep: 0 555 992 10 50

info@cruisesinturkey.com


   

 

Miami Ofisimiz Hizmetinizdedir...

6*SUITE NEHİR GEMİSİ JOY ile
YILBAŞINDA BUDAPEŞTE & TUNA NEHRİ & 4 ÜLKE  
ALMANYA & AVUSTURYA & SLOVAKYA & MACARİSTAN  

Münih - Regensburg - Linz(*Cesky Krumlow/Salzburg) - Viyana - Bratislava(1) - Budapeşte(2)(*Estergon/Visegrad/Szentendre)
(*) İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.
Diğer limanlarda da ektsra turlar düzenlenebilmektedir.
28 ARALIK 2017
2016 YAPIMI 6*SUITE GEMİ

01. Gün           İSTANBUL – MÜNİH - REGENSBURG (ALMANYA)

28 Ara 17       Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 06.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1629 numaralı seferi ile saat 08.10’da Münih’e hareket. Yerel saat ile 08.55’de Münih’e varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Regensburg limanındaki nehir gemimize transfer (110 km). Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz saat 17.00'da hareket edecektir.

Gün  Liman                                                                       Ülke                                Varış               Hareket
02      Linz (*Salzburg veya Chesky Krumlow) Avusturya                         11.00                 19.00
03      Viyana                                                                 Avusturya                         09.00                 19.00
           Bratislava                                                           Slovakya                            23.00            Geceleme
04      Bratislava                                                           Slovakya                                -                      12.00
           Budapeşte                                                         Macaristan                        23.30            Geceleme
05      Budapeşte (*Estergon/Visegrad/Szentendre) Macaristan             -                  Geceleme

06. Gün           BUDAPEŞTE - İSTANBUL

02 Oca 18       Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1038 numaralı seferi ile saat 20.25’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 24.00’da varış ve turumuzun sonu.

 

 
    Rezervasyon Talebi >    
 


28 ARALIK 2017
YILBAŞI NEHİR GEMİ TURU

 

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı)                                                            

Dış Kabin (1.Kat 14m2)

                                      749 Euro

Loft Suite (1.Kat 21m2)

                                       999 Euro

Mini Suite (2ve3.Kat 17m2)

1.049 Euro

Suite (2.Kat 21m2)

1.199 Euro

Master Suite (3.Kat 28m2)

1.399 Euro

NOT: Single farkı Standart kabinler için %70

 

NOT: Single farkı Suite kabinler için %90

 

İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

Liman Vergisi

100 Euro

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası

150 Euro

Gemi Bahşişleri (Gecelik kişi başı 11 Euro)

(Oda Hesabınıza eklenecektir) 55 Euro

 

Türk Lirası fiyatlar ödemenin gerçekleştiği gün geçerli olan döviz kurlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde)


FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER
* Türk Havayolları ile İstanbul - Münih // Budapeşte - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* 2016 Yapımı 6*Suite Nehir gemisinde, 5 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
* Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
* Gemideki eğlence ve aktiviteler
* Yılbaşı özel yemeği ve canlı müzik eşliğinde Yılbaşı eğlencesi
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
* Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 55 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
* Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
* Havalimanı ve liman vergileri
* Yurtdışı çıkış fonu
* Schengen vizesi6* MS JOY GEMİSİ ÖZELLİKLERİ
2016 yılında seferlerine başlayan geminin uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 71 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 142 olarak belirlenmiştir. Dış ve French Balkonlu kabinler 14m2, Loft Suite kabinler 21m2, Mini Suit kabinler 17m2 , Suit kabinler 21m2, Master Suite kabinler ise 28m2 büyüklüğündedir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. (Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır).

 

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER;
*Programda belirtilen saatler  Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Estamos Travel - cruisesinturkey.com sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Estamos Travel - cruisesinturkey.com programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
*Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması
gibi force major durumlarından Estamos Travel - cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Estamos Travel - cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
*Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar ilerleyen günlerde geri verilecektir.
*Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Estamos Travel - cruisesinturkey.com sorumlu olmayacaktır.
 

 

 

Türkiye Ofis Adresi : Türkmen Mah. Tümen Sok. No:1 A Blok No: 1 Daire: 3  Kuşadası - Aydın / Türkiye
Tel : +90 256 618 25 15      Fax : +90 256 618 25 22                  e-posta:
info@cruisesinturkey.com

Copyright © 2007 Cruises in Turkey | Powered by Projeweb  Deniz NUR  Valentina NUR