www.Cruises in Turkey.com

 

Gemi Turları Rezervasyon için :

Tel :

0 256 618 25 15 / 15 45

Fax:

0 256 618 25 22
Cep: 0 555 992 10 50

info@cruisesinturkey.com


   

 

Miami Ofisimiz Hizmetinizdedir...

2017 Erken Rezervasyon Kampanyası

5* ISLAND PRINCESS ile MUHTEŞEM ALASKA GEMİ TURU
Vancouver (2) – Ketchikan – Juneau – Skagway–Buzul Körfezi(Ulusal Park) College Fiyordu ve Buzulu-Anchorage-Mckinley Princess Lodge (2) (Talkeetna)
Denali Ulusal Parkı Princess Lodge (2)- Fairbanks – Seattle

28 Ağustos 2017
estglb1010 

01. Gün İSTANBUL – LONDRA- VANCOUVER
28 Ağu 17 Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, British Havayolları kontuarı önünde 06.30’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 08.50’de British Havayolların BA 675 sefer sayılı uçuşu ile Londra’ya hareket. Yerel saat ile 11.15’de Londra’ya varış. Burada yapılacak aktarma sonrasında saat 17.20’da British Havayollarının BA 85 sefer sayılı Vancouver ’a uçuş. Yerel saat ile 18.50’da Vancouver’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Otelimize transfer. Odaların dağılımı sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

02. Gün VANCOUVER
29 Ağu 17 Sabah serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Vancouver şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında yaklaşık 1000 hektar üzerine kurulmuş olan Stanley Parkını, Lions Gate köprüsünü, Gastown’u, Çin mahallesini gördükten sonra Granville Island pazarında alışveriş için vaktimiz olacak. Geceleme otelimizde.

03. Gün VANCOUVER – GEMİ
30 Ağu 17 Sabah otelden çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra Vancouver limanına transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 16.00 itibari ile demir alacaktır.

04. Gün GEMİDE
31 Ağu 17 Tam günün denizde geçeceği bu gün içerisinde isteyen misafirler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktivitelerle hoşça vakit geçirebilirler.

05. Gün KETCHIKAN
01 Eyl 17 Gemimiz yerel saat ile sabah 06.30’da Ketchikan Limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Ketchikan & Potlach Park turuna katılabilirler. Duruma bağlı olarak turun son kısmında Amerikan Arması’nın sembolü Alaska Kartallarını ve baykuşları yuvalarında gözlemleme şansı bulabilirsiniz. Tur sonunda Ketchikan Creek Street te yürüyüş turu. Gemimiz 14.00 de limandan ayrılacaktır.

06. Gün JUNEAU
02 Eyl 17 Gemimiz yerel saat ile sabah 08.00’da Juneau Limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Juneau dan Mendenhal buzulu ve balina izleme turuna katılabilirler. Buzul dan sonra bineceğimiz teknede Stephen Fiyordu çevresinde deniz aslanları, liman fokları, kartalları gözlemledikten sonra turun olmazsa olmazı kambur balinaları göreceğiz. Mevsimsel göçleri sırasında Juneau çevresindeki koylarda toplanan kambur balinalar doğum yapacakları Hawaii sahillerine gitmeden önce burada konaklamaktadırlar. Gemimiz 21.00 de limandan ayrılacaktır.

07. Gün SKAGWAY
03 Eyl 17 Gemimiz yerel saat ile sabah 07.00’da Juneau Limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Skagway White Pass Yukon tren turuna katılabilirler. Skagway klasik bir Amerikan taşra kentidir. Bu kentin, en büyük ve en işlek caddesine Broadway adı verilmiştir. Gemimiz 20.30 de limandan ayrılacaktır.

08. Gün BUZUL KÖRFEZİNDE Kİ ULUSALPARK
04 Eyl 17 Gemimiz yerel saat ile sabah 06.00’da Ulusal Buzul Parkına varacaktır. Seyir halinde izlenecek
bu bölge Alaska turlarının en güzel manzarasına sahip Buzul körfezindeki ulusal parkını barındırmaktadır.
Unesco tarafından Dünya mirası kabul edilen devası masif buzulların kimi zaman büyük bir çatırtı ile kopup
denize düşüşünü izleyebilirsiniz.

09.Gün COLLEGE FİYORDU VE BUZULU
05 Eyl 17 Gemimiz sabah 06:00 College Fiyordu ve Buzulu bölgesine varacaktır. Prince William Sound
kuzeybatı köşesinde 1899 bir araştırma gezisi sırasında keşfedilen, muhteşem College Fjord ve buzullarının ilk
Majesteleri kendi gözlerimle üniversite profesörleri tarafından prestijli doğu kıyısı okulları adını almıştır.
College Fiyord sığsular buzulları Dünyanın en büyük buz kütlesine sahiptir Etrafında muhteşem göz
alabildiğince karlarla kaplı dağlar vardır.


10. Gün ANCHORAGE - TALKEETNA
06 Eyl 17 Gemimiz sabah a karşı 12.30’de Anchorage limanına varış yapacak. Check Out işlemlerinden sonra limanda bizleri bekleyen üstü cam ile kaplı trenimiz ile Talkeetna ya hareket. Trende öğlen yemeğimiz dâhildir. Talkeetna istasyonuna vardıktan sonra özel aracımız Mc Kinley dağ eteklerinde yer alan Princess ın özel dağ oteline transfer ve otele yerleşme. Arzu edenler ekstra düzenlenecek turlara iştirak edebilirler. Akşam yemeği dağ manzaralı otel restoranımızda.. Geceleme otelimizde.

11. Gün TALKEETNA
07 Eyl 17 Sabah otelimizde alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu edenler ekstra turlara iştirak edebilirler. Mc Kinley dağının muhteşem manzarasını seyredebilir veya doğa ile içiçe olmak için yürüyüş turu yapabilirsiniz. Akşam yemeğimiz Alaska Bar ve Izgara restaurantta. Geceleme otelimizde.

12. Gün TALKEETNA-DENALI
08 Eyl 17 Sabah otelimizde alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsle Amerika nın en güzel ulusal parkı Denali ye hareket. Yol boyunca harika manzaralar eşliğinde keyifli bir yolculuktan sonra Denali Princess dağ oteline yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler birbirinden ilginç ve keyifli ekstra turlara iştirak edebilirler.. Akşam yemeğimiz Salmon restaurantta. Geceleme otelimizde.

13. Gün DENALI
09 Eyl 17 Sabah otelimizde alınacak kahvaltıdan sonra doğa tarihi uzmanları ile yapılacak turda bölgenin florası, coğrafik yapısı, burada yaşayan canlı türleri ve bitkileri konusunda bilgi alabilirsiniz. Arzu edenler birbirinden ilginç ve keyifli ekstra turlara iştirak edebilirler. Yada bölgeyi kendinizde keşfedebilirsiniz. Akşam yemeğimiz Grizzly Bar ve Izgara restaurantta. Geceleme otelimizde.

14. Gün DENALI - FAIRBANKS
10 Eyl 17 Sabah otelimizde alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsle Alaska nın en büyük ikinci şehri Fairbanks a hareket. Altın avcılarının ve madencilerin 1900 lü yılların başında gelip yerleştiği bu şehir Alaska turlarının en gözde mekanı olmasının yanısıra bölgenin iki önemli nehri olan Chenna ve Thanna ya da ev sahipliği yapmaktadır. Bu nehirlerde yandan çarklı buharla çalışan teknelerle gezinti yapılacaktır. Daha sonra otele yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

15. Gün FAIRBANKS - SEATTLE
11 Eyl 17 Sabah otelimizden Fairbanks havalimanına transfer. Alaska Air in 126 nolu seferi ile Seattle a 06:30 da hareket ve yerel saat ile 11:10 da varış. Burada yapılacak bir aktarma ile Britsh havayollarının BA 52 ile saat 13:30 da Londra ya hareket ve geceleme uçakta.

16. Gün LONDRA - ISTANBUL
12 Eyl 17 Yerel saat ile 06:50 de Londra a varış. Burada yapılacak aktarma ile British Havayolları nın BA 676 sefer sayısı ile saat 10:20 de İstanbul a hareket ve 16:20 de varış. Turumuzun sonu.


 

Rezervasyon Talebi >

 

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı) - 2017

    28 Ağustos

İç Kabin

3.099 Euro

İç Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

2.299 Euro

Kısıtlı Manzara Dış Kabin

3.299 Euro

Kısıtlı Mnz. Dış Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

2.499 Euro

Balkonlu Kabin

3.999 Euro 

Balkonlu Kabin Single (Tek Kişi) Farkı

3.199 Euro

Suit Kabin

       Sorunuz

3.Kişi

       Sorunuz

02-11 Yaş

       Sorunuz

     İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı)

Liman Vergisi

570 Euro

Havalimanı Vergisi & Seyahat Sağlık Sigortası

380 Euro

Alaska Yemek Paketi

300 Euro

Gemi Bahşişleri

Kişi Başı Günlük 13 USD Bu tutar gemide nakit veya kredi kartıyla ödenir.

Fiyatlar Liman - havalimanı vergisi ve seyahat sağlık sigorta bedeli HARİÇ  - 950 EURO

Fiyatlandırma yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak verilmiştir.  Fiyatlandırma sabit değildir.
Tarihlere ve Doluluk oranına göre fiyatlarda +/- farklılıklar oluşabilir.

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER
* British Havayolları ile İstanbul –Vancouver // Seattle – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti.
* Alaska Air ile Fairbanks den Seattle arası ekonomi sınıf uçuş.
(Bagaj ücreti ekstradır. Parça başı 25 USD ödenir. Alaska Air bileti tur satılınca kesilir ve iadesi yoktur.)
* Vancouver da 2 gece 1.Sınıf otelde oda bazında konaklama
* 5* Island Princess gemisinde 8 gün tam pansiyon konaklama.
* Anchorage dan Talkeetna arası panoramik camlı tren ile yolculuk.
* 2 Gece Mt Mc Kinley Princess Wilderness Lodge da konaklama
* 2 Gece Denali Princess Wilderness Lodge da konaklama
* 1 Gece Fairbanks de konaklama
* Programda belirtilen transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti. (Grup 20 Kişi olduğu takdirde)

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Alaska da yapılan konaklama esnasında yemek paketi kişi başı 400 Euro dur.
Paket içerisinde Tren de 1 öğün öğle yemeği, Talkeetna Mc Kinley Princess Lodge da 2 Kahvaltı ve 2 Akşam yemeği, Denali Princess Lodge da 2 Kahvaltı ve 2 Akşam yemeği. Fairbanks de 1 Akşam yemeği.
* Kişisel harcamalar
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra turlar
* Havalimanı ve Liman vergileri
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti. (Bu tur için ABD ve Kanada vizeleri gerekmektedir.)
* Yurt Dışı Çıkış Fonu
 

ISLAND PRİNCESS
Princess Cruise şirketinin Grand Class sınıfı gemilerinden biridir. 2003 yılında seferlerine başlamış ve 2015 Aralık ayında tamamen yenilenmiştir. 2.000 yolcu kapasitelidir. 92.000 ton ağırlığında olan gemi, , Casinosu , muhteşem gösterilerin sergilendiği show salonu , disko ve barları ile tam bir yüzer tatil köyü niteliğindedir. Bu teknoloji harikası gemide tam pansiyon konaklayacaksınız. Ayrıca içinde spor yapabileceğiniz gymnasium, masaj salonu , sauna ve güzellik salonu gibi aktivitelerin yer aldığı bir çok bölüm geminizde mevcuttur.

 


 

NOTLAR VE BİLMENİZ GEREKENLER
*Programda belirtilen saatler British Havayolları ve Princess Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten cruisesinturkey.com  sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü cruisesinturkey.com  programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla 1 adet en fazla 23 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
*Gemi seyahati esnasında gün içerisinde geminin yanaştığı adayı dolaşırken öğle yemeği için tekrar gemiye geri dönüp yemeğinizi alabilirsiniz. Ancak sizlere tavsiyemiz gününüzü bölmemenizdir.
*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek
olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
*Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.
*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da cruisesinturkey.com  sorumlu olmayacaktır.
*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toparlayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00:00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
*Vize alımları için en az 20 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
*Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ve gemi şirketlerine ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda cruisesinturkey.com  un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.
 

 

 

Türkiye Ofis Adresi : Türkmen Mah. Tümen Sok. No:1 A Blok No: 1 Daire: 3  Kuşadası - Aydın / Türkiye
Tel : +90 256 618 25 15      Fax : +90 256 618 25 22                  e-posta:
info@cruisesinturkey.com

Copyright © 2007 Cruises in Turkey | Powered by Projeweb  Deniz NUR  Valentina NUR